Registrácia

Akcie sa môžu zúčastniť plnoleté osoby. Mladiství (15 – 17 r.) majú účasť povolenú len so sprievodom plnoletej osoby.

Pre registráciu je potrebné:

  1. vyplniť registračný formulár (dostupný TU); po vyplnení vám príde e-mail,
  2. podľa inštrukcií v e-maile zaplatiť do 14 dní registračný poplatok.

Počas týchto 14 dní máte povolanie postavy zarezervované (viac v sekcii Povolania). Je zbytočné vopred riešiť postavu cez Facebook, po splnení všetkých podmienok registrácie obdržíte e-mail s pokynmi, ako sa bude dotvárať postava.

V príncípe sa postavy tvoria v zdieľanom Google Drive súbore, kde budeme podľa tvojich návrhov z formulára spoločne tvoriť postavu a komentovať ju.

Kostýmové požiadavky sa líšia podľa zamýšľanej postavy, od základných až po komplexné. Účasť na akcii je výhradne na vlastyné riziko.

Postavy z minulého ročníka – máme obmedzený počet postáv, ktoré bude možné preniesť si z minulého ročníka. Navyše každá prenesená postava pravdepodobne príde o svoje schopnosti (kvôli zmene pravidiel – rieši sa individuálne), a bude sa musieť hodiť pre niektoré z povolaní. Registrujte sa rovnako ako noví hráči, ale popíšte históriu svojej postavy (čo robila na predošlom ročníku, čo robila medzi hrami atď.).

Chcem sa registrovať

 

Vstupné

  • Prvých 40 registrovaných: 500 Kč <– NACHÁDZAME SA TU
  • 41. – 60. registrovaný: 600 Kč
  • Ďalší registrovaný (61. a ďalej): 700 Kč

Plné vstupné sa vracia nejneskôr mesiac pred začiatkom hry (do 28. 5. vrátane). Následne len v prípade vážneho dôvodu po individuálnej dohode.

+ Jedlo

  • 3x denne (z toho 2x teplé) po celý LARP: +300 Kč

+ Doplnkové balíčky

  • Mach mešec: +150 Kč
  • Mach tričko: +300 Kč